~ Nawigacja ~


..::Home
..::Emulacja
..::Sznurki
..::Kontakt

~ Księga ~


..::Zobacz
..::Wpisz się

~ Pierdółki ~


Piątki 13-tego


Obrazki w rozdzielczości 100x100 pixeli


Ze względu na ilość obrazków zostały one pogrupowane według gier, z których pochodzą postacie. Obrazków jest nie wiele ale nawet przy takiej ilości ludzie ze słabszym łączem mogą się nie doczekać aż załadują się wszystkie obrazki :) A jeśli będzie tych obrazków mniej do załadowania jednocześnie wtedy będzie to działało nieco szybciej.

Three wonders

Three wonders - Jest to 3 w 1. Czyli trzy gry w jednej. Po wrzuceniu monety w automat mamy możliwość wyboru jednej z trzech gier. Są to: Midnight wanders - gra akcji/platformówka, czyli biegniemy cały czas w prawo skacząc i zabijając hordy przeciwników od czasu do czasu spotykając jakiegoś większego twardziela, czyli bossa. Chariot - druga gra, tym razem jest to typowe shoot'em up czyli lecimy samolocikiem (w tym przypadku lotniarzem ;) ) w prawo i strzelamy do wszystkiego co się rusza, jak się nie rusza to też strzelamy :) Trzecia gra to Don't pull - gra polega na przesuwaniu cegiełek po planszy miażdżąc nimi wrogów, gdy zabijemy wszystkich przechodzimy na następną planszę.


midnmidn2midn4midn3
charchar2char4char3
puzzlepuzzle2puzzle4puzzle3
midn1char1puzzle1 SMS'y graficzne średnie - Nokia
Zobacz więcej!

~ Data ~~ Buttony ~Pobierz Operę
Firefox
www.Pajacyk.pl

~ Statystyki ~


Ogółem:
Wejść
Od 18.07.2004

Dzisiaj:
Wejść
Od północy :P

Rekord:
Wejść
W ciągu dnia

Wtej chwili:
ludzi
Na stronie


Załatwiłem sobie taki "cosik", żeby się strona gwałtownie nie kończyła i nie wiem co tu napisać ale na wszelki wypadek powstawiam troche znaczków ® © ™