~ Nawigacja ~


..::Home
..::Emulacja
..::Sznurki
..::Kontakt

~ Księga ~


..::Zobacz
..::Wpisz się

~ Pierdółki ~


Piątki 13-tego


Obrazki w rozdzielczości 100x100 pixeli


Ze względu na ilość obrazków zostały one pogrupowane według gier, z których pochodzą postacie. Obrazków jest nie wiele ale nawet przy takiej ilości ludzie ze słabszym łączem mogą się nie doczekać aż załadują się wszystkie obrazki :) A jeśli będzie tych obrazków mniej do załadowania jednocześnie wtedy będzie to działało nieco szybciej.

Cadilacs And Dinosaurs

"Kadilaki i dinozaury". Klasyka gatunku, najbardziej znana chyba gra z garunku beat'em up, czyli "chodzonych mordobić". Idziemy z prawa na lewo i "klepiemy" masowo pojawiających się przeciwników, od czasu do czasu (na końcu levelu) trafiając na poważniejszego przeciwnika czyli boss'a :) Nie ma chyba osoby, która bywała w salonach gier a nie zna tego tytułu. Gra z systemu CPS-1 (Capcom Play System-1) Dodam tylko, że gra powstała na podstawie komiksu o tym samym tytule. Kiedyś polsat puszczał nawet serial animowany, zrobiony na podstawie komiksu.


mustapha2hannah2mess2jack2
hannahmessjackmustapha
hannah3mess3jack3hannah4
mustapha2mustpaha4mustapha5 Dzwonki polifoniczne - Nokia
Zobacz więcej!

~ Data ~~ Buttony ~Pobierz Operę
Firefox
www.Pajacyk.pl

~ Statystyki ~


Ogółem:
Wejść
Od 18.07.2004

Dzisiaj:
Wejść
Od północy :P

Rekord:
Wejść
W ciągu dnia

Wtej chwili:
ludzi
Na stronie


Załatwiłem sobie taki "cosik", żeby się strona gwałtownie nie kończyła i nie wiem co tu napisać ale na wszelki wypadek powstawiam troche znaczków ® © ™