~ Nawigacja ~


..::Home
..::Emulacja
..::Sznurki
..::Kontakt

~ Księga ~


..::Zobacz
..::Wpisz się

~ Pierdółki ~


Piątki 13-tego


Obrazki w rozdzielczości 100x100 pixeli


Ze względu na ilość obrazków zostały one pogrupowane według gier, z których pochodzą postacie. Obrazków jest nie wiele ale nawet przy takiej ilości ludzie ze słabszym łączem mogą się nie doczekać aż załadują się wszystkie obrazki :) A jeśli będzie tych obrazków mniej do załadowania jednocześnie wtedy będzie to działało nieco szybciej.

Aero fighters

Aero fighters czy też Sonic wings (obie nazwy odnoszą się do tej samej serii gier) to gra z gatunku shoot'em up, czyli lecimy samolocikiem z dołu do góry i rozwalamy wszystko co się rusza a nawet jak się nie rusza to też rozwalamy :) Spośród masy tego typu gier wyróżnia się tym, że każda z oddanych nam do wyboru postaci posiada inny samolocik, inne strzelanie, inne bomby. Jedna postać ma szybki samolocik, ale słabą siłę ognia lecz szybko reagującą bombę, zaś inna postać to potężny, powolny killer z olbrzymią siłą. Do tego każda bomba jest inna i ma inny czas reakcji tak, że każdą postacią gra się inaczej.


alexblazerschaikaellen
keatonkowfulmacolmmaomao
silverspankycindyhien2
hienmaomao2keaton2 SMS'y graficzne średnie - Nokia
Zobacz więcej!

~ Data ~~ Buttony ~Pobierz Operę
Firefox
www.Pajacyk.pl

~ Statystyki ~


Ogółem:
Wejść
Od 18.07.2004

Dzisiaj:
Wejść
Od północy :P

Rekord:
Wejść
W ciągu dnia

Wtej chwili:
ludzi
Na stronie


Załatwiłem sobie taki "cosik", żeby się strona gwałtownie nie kończyła i nie wiem co tu napisać ale na wszelki wypadek powstawiam troche znaczków ® © ™